Výhodou pro naše zákazníky je nejen dlouhá otevírací doba, ale také možnost nechat si zjištěné závady ihned odstranit „pod jednou střechou“ v našem autoservisu a využít tak slevových voucherů např. pro vozidla ŠKODA či Volkswagen.

  • Osobní auta, užitková vozidla, motocykly
  • Naftové i benzinové motory, včetně LPG a CNG
  • Přívěsné vozíky a karavany
  • Prohlídky evidenční i po přestavbách
  • Možnost odstranění nalezených závad

Stanice technické kontroly - STK

Pravidelné prohlídky

osobní, nákladní vozidla, motocykly, přípojná vozidla

Od 600 Kč

Opakované prohlídky

následují po neúspěšném absolvování pravidelné kontroly

5O/200 Kč

Evidenční prohlídky

jsou potřebné při přihlašování automobilu koupeném v ČR nebo zahraničí

400 Kč

Prohlídky na vlastní žádost

je tzv. technická nanečisto, předchází pravidelné prohlídce

od 250 Kč

Co je co?

Pravidelná prohlídka je klasická „technická“, která zahrnuje například kontrolu celkového stavu, funkčnosti brzd, světel atd. o tom, kdy na ni máte jít, vás informuje nálepka na zadní registrační značce (dříve známé jako SPZ). Většinou ji musíte absolvovat jednou za dva roky, ale jsou i výjimky jako např. zcela nové auta (4 roky), taxislužba (1 rok), mopedy (4 roky) atp.

Opakovaná prohlídka přijde na řadu, když neuspějete na té pravidelné – to znamená, že na vašem autě najdeme závady, které brání bezpečnému provozu. Některé dokážeme odstranit ještě téhož dne přímo v našem servisu. Pokud závady stihnete odstranit do 30 dnů, absolvujete „malou“ kontrolu, kde ověříme provedené opravy a celkový stav vozu. Jestli vám oprava bude trvat déle, budete bohužel muset projít kompletní pravidelnou prohlídkou za plnou cenu.

Prohlídka na vlastní žádost je něco jako „technická“ nanečisto. Většinou ji naši zákazníci využívají před termínem pravidelné prohlídky, aby zjistili kondici svého auta a mohli nedostatky opravit. Další skupinou jsou řidiči, kteří si chtějí prověřit stav auta před/po koupi.

Evidenční kontrola potvrzuje, že přistavené auto odpovídá tomu, co stojí v jeho dokladech. Doklad o „evidenčce“ po vás budou požadovat úředníci při přihlašování auta – ať už jste ho koupili od někoho tady v ČR nebo jste ho čerstvě přivezli ze zahraničí.

Ceník měření emisí - ME

Benzin/Etanol

700 Kč

Nafta

900 Kč

LPG/CNG

1 000 Kč

Ceny uvedeny s DPH

Ceník dovozy, stavby a přestavby

Prohlídka před registrací

osobní, nákladní vozidla, motocykly, přípojná vozidla

od 600 Kč

Dovozy - popis pro vypsání TP ČR

osobní, nákladní vozidla, motocykly, přípojná vozidla

od 1 000 Kč

Přestavby a stavby - kontrola

osobní, nákladní vozidla, motocykly, přípojná vozidla

od 1 300 Kč

Přestavby - prohlídka

osobní, nákladní vozidla, motocykly, přípojná vozidla

500 Kč

Prohlídka nařízená PČR

osobní, nákladní vozidla, motocykly, přípojná vozidla

od 500 Kč

Kontakty a objednávka

Chystáte se nás navštívit? Stanice technické kontroly a měření emisí je pro vás otevřena v areálu AUTO MYSLIVEC PODBOŘANY následovně:

  • BŘEZEN-PROSINEC po-čt 7:00–17:00, pá 7:00–12:00, so 8:00–12:00, LEDEN-ÚNOR po-čt 7:00–16:00, pá 7:00–12:00, so zavřeno

Máte nějaké dotazy? Napište nám email na hotarkova.jitka@autopodborany.cz nebo se na nás obraťte telefonicky na +420 415 214 293.

Chcete se rovnou objednat na prohlídku? Vyplňte následující formulář a my se vám ozveme zpět.

 

Přesvědčte se sami

Objednejte se na STK

Mám zájem

Odesláním formuláře souhlasím se zpracování osobních údajů. Vyplněné osobní údaje budeme zpracovávat za účelem zpracování vaší poptávky nebo dotazu. Díky tomu vám budeme moci co nejdříve odpovědět a vyřešit váš požadavek. Pro více informací klikněte zde.