Máme dlouholetou praxi a spolupracujeme s většinou finančních ústavů na trhu, proto umíme nabídnout úvěrové programy na míru vašim finančním možnostem a potřebám.

Výhody financování od AUTO MYSLIVEC PODBOŘANY

  • Možnost volby.  Nevážeme se na jednu společnost, spolupracujeme s většinou úvěrových a leasingových firem v České republice.
  • Nové i ojeté.  Bez potřebné hotovosti si u nás vyberete kterékoliv auto v naší nabídce. Navíc u nás svoje stávající auto můžete nechat protiúčtem.
  • Optimální řešení pro každého. Na základě našich zkušeností umíme poradit soukromým zákazníkům, podnikatelům i velkým firmám. Najdeme pro vás nejvhodnější řešení z hlediska ekonomické výhodnosti, daňové problematiky nebo třeba optimalizace vozového parku

Co je co?

Úvěr je klasický nákup na splátky. Auto se stává ihned vaším majetkem. To oceníte nejen jako soukromý vlastník (můžete si třeba doinstalovat tažné zařízení bez složitého papírování s leasingovou společností), ale také jako podnikatel (je to váš účetní majetek se vším všudy). Po skončení úvěru vám auto dál zůstává.

Finanční leasing je dlouhodobý pronájem na jehož konci se majitelem auta stáváte vy. Výhodou je, že do začátku nepotřebujete akontaci. Majitelem po celou dobu trvání smlouvy je ovšem leasingová firma, což znamená, že pro některé věci s vozem musíte mít její souhlas. Jedná se třeba o dodatečnou instalaci tažného řízení, zapsání alternativního rozměru kol a pneumatik nebo řešení pojistné události. Po skončení smlouvy přechází vlastnictví auta na vás.

Operativní leasing je opět dlouhodobý pronájem, ale tentokrát zůstává po skončení smlouvy majitelem vozu leasingová firma. Výhodou je vaše minimální zatížení administrativou spojenou s pořízením, provozováním a prodejem automobilu. Jednoduše na začátku převezmete auto a na konci ho odevzdáte. Mezitím jen jezdíte a platíte měsíční splátku.