Ti všichni se na nás s velký očekáváním obracejí a s ještě větší důvěrou se k nám vracejí. Není to jen nejširší nabídkou služeb pod jednou střechou.

Jsme přesvědčeni, že odbornost a profesionalita musí jít ruku v ruce s nadstandardní péčí. Tým 50 specialistů se u nás stará o chod prodeje, servisu, specializovaných dílen, STK, pneuservisu a myčky.

"Začínali jsme jako rodinná firma a rodinným hodnotám jsme zůstali věrni dodnes. Ačkoliv jsme v uplynulých letech vyrostli v jedno z největších prodejních a servisních míst regionu, prioritou pro nás zůstává mimořádně vstřícné jednání a budování dlouhodobých vztahů s našimi zákazníky"

Historie

Kořeny společnosti AUTO MYSLIVEC PODBOŘANY sahají do roku 1993. Na základech tradičního lokálního autoservisu vzniklo v následujících letech silné centrum prodeje a péče vozů ŠKODA. Klíčový impulz pro další rozvoj firmy přišel v roce 2004. Vedení se ujal Miloslav Myslivec ml. a nastavil kurz od malého autosalonu k silné rodinné značce. Jeho vize byla jednoduchá: u Myslivce v Podbořanech najdou zákazníci vše pro své vozidlo.

Hned v roce 2005 se AUTO MYSLIVEC PODBOŘANY stalo autorizovaným servisním partnerem pro osobní a užitkové vozy značky Volkswagen. Postupně jsme přidali také servis Ford, certifikovaný prodej ojetých vozů ŠKODA Plus; otevřeli jsme vlastní STK nebo automyčku.

Mezi léty 2015 a 2016 jsme modernizovali prostory autosalonu a servisu ŠKODA i servisu Volkswagen. O rok později přibylo modernizované prodejní místo programu ŠKODA Plus, jež začátkem sezony 2018 doplnila nová servisní hala pro Volkswagen Užitkové vozy. Zlepšování a rozšiřování prodejních a servisních kapacit AUTO MYSLIVEC PODBOŘANY vlastně nikdy nekončí.

Vedení

Miloslav Myslivec

Starší syn zakladatele a současný majitel společnosti AUTO MYSLIVEC PODBOŘANY. Je zodpovědný nejen za chod celé firmy, ale také za jednání s velkými firemními zákazníky. Není však jen pouhým manažerem. Vždy měl blízko k technice a dokonce sám začínal jako specialista servisu. Právě jeho zásluhou se původně místní opravna s autosalonem rozrostla na významné regionální centrum zastupující značky ŠKODA, Volkswagen a Ford.

Vladimír Myslivec

Mladší syn zakladatele firmy a také jezdec rally. Má na starosti nejen jednání s VIP klienty, ale i péči o chloubu AUTO MYSLIVEC PODBOŘANY – soutěžní speciál ŠKODA Fabia Super 2000. Za volantem tohoto vozu se Vladimír osobně účastnil českého mistrovství. Ačkoliv kariéru řidiče vyměnil za dráhu obchodního ředitele, dodnes neodolá šanci obléknou si kombinézu a vyrazit se soutěžní Fabií mezi lidi – ať už na akci pro významné klienty, nebo třeba přehlídku automobilového sportu Legendy.

Fotogalerie