JARNÍ PROHLÍDKA VOZU ŠKODA

11.03.2021

Zkontrolujte stav svého vozu ŠKODA po zimě a vyjeďte do nové sezóny bez jakýchkoli starostí.

 

Připravili jsme pro Vás oblíbenou jarní servisní prohlídku za akčních 249 Kč vč. DPH!

Během kontroly provedeme na Vašem voze následující úkony:

- diagnostika - výpis paměti závad - protokol Vám bude k dispozici k nahlédnutí

- kontrola stavu akumulátoru

- kontrola tlaku a stavu pneumatik včetně rezervy

- kontrola brzdového systému a podvozku

- kontrola množství motorového oleje, chladicí kapaliny a brzdové kapaliny

- kontrola funkčnosti a nastavení světlometů (mimo xenonů)

- kontrola funkce stěrače a ostřikovačů

- kontrola platnosti technické kontroly

 

Doporučujeme Vám domluvit si vhodný termín v co nejkratším termínu - kontaktujte nás na 415 214 109 či na emailu servis@autopodborany.cz. Nabídka je platná od 1.4. do 31.5.2021.

V případě rezervace Vám nabídneme i službu pick up, kdy Vaše vozidlo vyzvedneme, zkontrolujeme a následně odvezeme na Vámi udanou adresu.

 

V rámci Jarní servisní prohlídky Vám nabízíme také až 20% slevy na Originální příslušenství. Za zvýhodněné ceny tak pořídíte např. stěrače, příčníky, držáky na jízdní kolo, textilní koberce nebo cyklo vybavení. Detailní nabídku naleznete ZDE.

A navíc - s akčními cenami pořídíte výhodně i kompletní sady letních kol. Pro Vaši maximální spokojenost přinášíme nabídku ŠKODA Pneugarance -  a to jak na kompletní letní kola, tak i samostatné letní pneumatiky. Nenechte si tak ujít tento skvělý benefit! 

Ani vysoce kvalitní pneumatiky nejsou zcela odolné proti nástrahám, které na vás mohou čekat na cestách. Garanci na pneumatiku automaticky získáte při koupi samostatné letní nebo zimní pneumatiky nebo kompletního zimního kola. Garance je poskytována jednotlivě, tedy bez ohledu na počet zakoupených kol. Vztahuje se na neopravitelná poškození vzniklá při běžném provozu, včetně najetí na obrubník. 

A pokud máte zájem o dezinfekci vozidla ozónem, i to Vám umíme u nás v Podbořanech za akční cenu 620 Kč vč. DPH nabídnout. 

 

Těšíme se na Vás!

 

»zpět do archivu novinek