Financování

Společnost Auto Myslivec nabízí financování vozů přes finanční společnost ŠkoFIN.

ŠkoFIN s.r.o. je česká finanční společnost, která se zaměřuje na financování a podporu prodeje aut, služby pro fleet (financování a správa vozového parku) a související služby jako například různé typy pojištění a asistence. Společnost ŠkoFIN s.r.o. je dceřinou společností koncernu Volkswagen.

Pokud chcete financovat váš vůz prostřednictvím jiné společnosti, stačí přednést váš požadavek před koupí vozu.

Nabízené produkty

Úvěr
Úvěr na auto je forma pořízení vozu, při níž kupující hradí určitou část ceny automobilu v pravidelných měsíčních splátkách. Oproti leasingu automobilů má jednu velkou výhodu: klient je od počátku vlastníkem vozu, a je tedy ihned zapsán v technickém průkaze jako majitel. Podstatnou výhodou úvěru pro firmy a podnikatele, kteří jsou plátci DPH, je možnost nárokování hodnoty DPH najednou z celé pořizovací ceny vozu.

Finanční leasing
Finanční leasing automobilu je finanční pronájem s následnou koupí. Klient (leasingový nájemce) tak užívá automobil, za který platí nájemné – leasingové splátky. Po splacení všech splátek a ukončení leasingové smlouvy přechází vlastnictví automobilu od společnosti na klienta. Finanční leasing je výhodný snížením okamžitého výdaje hotovosti na pořízení předmětu a rozložením splácení na delší období, fixní úrokovou sazbou po celou dobu trvání smlouvy nebo výhodným pojištěním zahrnutým ve splátkách.

Kontakt

Tel.: +420 415 214 109
Email: prodej@autopodborany.cz

Nechte nám své telefonní číslo, zavoláme zpět