Náhradní díly a příslušenství

Originální náhradní díly

Společnost Auto Myslivec vám nabízí úplný sortiment ŠKODA Originálních dílů a Originálních dílů Volkswagen, které jsou zcela identické s díly použitými při výrobě Vašeho vozu. Tyto díly tak společně prošly nejen všemi inovacemi, ale i náročnými testy, kterým jsou podrobovány jednotlivé díly ze sériové výroby.

Jako autorizovaný opravce víme, jaké parametry musí jednotlivé díly splňovat, aby nenarušily jejich bezporuchový chod. Doporučujeme Vám používat originální díly, protože to nejsou díly pouze náhradní, ale v pravém slova smyslu originální. Díky velikosti našeho skladu můžeme většinu Vašich požadavků vyřídit ihned nebo nejpozději do 24 hodin. Na všechny originální díly je samozřejmě poskytována minimálně dvouletá záruka.

Originální výměnné díly

Program ŠKODA Originálních výměnných dílů a Originálních výměnných dílů Volkswagen nabízí továrně renovované díly. Během této renovace je každý díl detailně rozebrán, vyčištěn, proměřen a zkontrolován. Jednotlivé součástky jsou pak odborně renovovány nebo nahrazeny zcela novými. Díky vysokému podílu opětovného využití vrácených dílů je životní prostředí v daleko menší míře zatěžováno odpadem, a zároveň nedochází k plýtvání energiemi a výrobní kapacitou.

Na Originální výměnné díly je rovněž poskytována dvouletá záruka. Cenové zvýhodnění Originálních výměnných dílů se oproti novým dílům pohybuje v rozmezí od 9 % do 68 %.

Originální příslušenství

V naší specializované prodejně nabízíme široký sortiment ŠKODA Originálního příslušenství a Originálního příslušenství Volkswagen. Zároveň nabízíme i možnost odborné montáže vybraného příslušenství a poradenství při jeho volbě.

Kontakt

Tel.: +420 415 214 109
Email: nahradni.dily@autopodborany.cz

Nechte nám své telefonní číslo, zavoláme zpět